snadnyvydelek.unas.cz

Alternativní strategie na neobux.com

Na počátku

Prvních pár týdnů nepřetržitě klikejte. Ještě se o neobux nezmiňujte mezi svými přáteli, aby se stali Vašimi referrály. Počkejte ještě 4 týdny, než začnete posílat svůj referral odkaz (referral link). Mnoho lidí investuje peníze hned na první den. Nemají trpělivost chvíli počkat. Jestli opravdu musíš, investuj jen $5, tak aby se to dalo lehce do pohybu. Tato klikačka je zajištěná, takže se nemusíte bát o své investice. Možná jste už také slyšeli, že několik klikaček už zkrachovalo (scam). Proto nic neriskuj a zachovej trpělivost.

Pronájem referrálů (refů)

Až budeš mít vyděláno 90c, tak tě to bude svádět, aby jsi si pronajal první 3 refy. Nedělej to. Mám pro to dobré důvody. Referrálové jsou jako auto. Potřebuješ peníze, aby jsi je mohl udržovat. Nejdřív si našetři aspoň 3 dolary a potom si pronajmi 3 referrály na 1 měsíc, potom jak dosáhneš dalších $3, pronajmi si další 3 referrály. Pečlivě sleduj, který referrál jak kliká. Neobux nabízí hodně podrobné statistiky, kde si můžete prohlížet, kdy referrál naposledy klikl, kolik nakliká průměrně atp.

Recyklování

Teď když máš 3 referrály, každý má různý počet kliků. Pečlivě je sleduj a pokud některý neklikne 4 dny po sobě tak, jej zrecykluj (požádáš o výměnu refu). Recyklace se dělá následovně, zaškrtneš checkbox s příslušným refem a z nabídky vybereš "I Want to recycle them". Recyklace je zpoplatněna stojí asi 7c. Každý referrál má ve statistikách spočítán průměr kliků (Avg.), pokud tento průměr klesne pod 2, dej mu 4-5 dní a pokud nezačne klikat zrecykluj ho.

Prodlužování refů

Nakonec budete mít 3 referrály s průměrem vyšším než 2. Tak když je máte, prodlužte se je o 3 měsíce. Pokud nemáte dostatek financí, ale měly byste mít tak prodlužte jen 2. Stále dostanete slevu. Poznamenejte si kolik Vás to stálo a kdy jste je prodloužili. AutoPay ponechte stále vyplý (disabled). Podle této strategie by jsi měl mít dostatek peněz na prodloužení všech 3 referrálů.

Více refeferrálů

Na internetu najdete mnoho plánů, jak mít 12 referrálů atp. Ale jak zaplatíte prodloužení, pokud jejich výdělky poklesnou? Pokud se budete držet tohoto plánu, teď máte 3 dobré refy na 3 měsíce a šetříte si na jejich prodloužení. A nejen na to, tímhle způsobem si vyděláte další $3 a můžete provést nákup dalších 3 referrálů. Vždy jak dosáhnete $3 opět nakupte 3 refy, budete to trvat čím dál tím katší dobu, protože Vaše výdělky se budou zvyšovat. Pokud to uděláte takhle 3x, získáte 3 měsíce prodloužení zdarma!!!

Jakmile budete mít 500 kvalitních referrálů, už další nekupujte. Jen se starejte o ty co máte. Potom si kupte premium účet (upgrade to Golden) za $90. Toto zdvojnásobí Váš výdělek a kliky na 12 měsíců. Pokračujte v najímání (renting) dalších referrálů a zaměřte se také na přímé (direct) referrály. Nechte si vyplatit několik dolarů a ukažte to svým přátelům, to Vám umožní snadnější získání přímých referrálů. Takhle můžete postupovat, až dosáhnete své stanovené hranice.

Tato strategie je mnohem lepší než jiné plány. Sleva 20% a vypnutá funkce Autopay Vám jako standardnímu členovi ušetří spoustu peněz.


mp3tube banner 468x60
DISKUZE
Jika 12:10:41, 10.20.10
Prosím tě vysvětlete mi někdo co přesně znamená funkce autopay a co znamená zámek na refelech??
admin 12:10:52, 10.31.10
Autopay je popsán v ramecku, který se objeví po najetí tlačítko enable/disable.

Zámkem si zamknes refa, aby ti nemohl byt zrecyklován. Napríklad ref, kterej denne klika, ale ted je 2 týdny na dovolene. Tak automatický systém by jej vymenil za 2 týdeni neaktivitu. Ale kdyz ho zamknes. Tak ti zustane.

Prosim nespamuj zde. Snazim se zde odpovidat na kazdy dotaz a udrzet nejakou informacni hodnotu tohoto webu. Dekuji
kakadu 19:11:52, 11.18.10
Zdravím,
co je to "dobrý ref"??? Už jsem měla hodně co vypadali dobře, klikali, takže jsem je prodloužila nejmín na 3 ale i více měsíců. Jenže za čas klikat přestali a půměr se výrazně snížil. Neobux aut. recykluje po 14 dnech zdarma, takže se mi nechce za jejich recyklaci platit dřív, Je nějaký rozdíl mezi kvalitou zaplaceného zrecyklovaného refa a tím který jde zdarma?
Navíc se nemůžu dostat k ultimate, poslední měsíc nemohu koupit refy, stále píšou "not available"
Máš na tohle nějaké řešení?

Díky Kakadu
admin 17:11:36, 11.19.10
Nejlepsi jsou vlastni refove(direct), u tech kupovanych si clovek nemuze byt jisty jsestli jsou to boti nebo lidi. Co se tyce otazky jestli recyklovat nebo te nechat na systemu, tak byt tebou si to vyzkousim obe dve situace a spocitaj, jestli se ti to vyplati. Podle me ti stoupne prumer, kdyz budes recyklovat refy, ale je otazka kolik te to bude stat.

U ultimate dostava refy ze special kosiku - nejvic aktivni, jinak je to jedno.

Refy muzes koupit, nastavis si v settings - personal - rental time dobu kdy si budes kupovat refy a v tu dobu si je muzes koupit.
Magrzu 13:08:39, 08.17.12
S Neobuxem mám úžasné zkušenosti.. Moje nejoblíbenější klikačka .. :) Regni se také :) -> http://www.neobux.com/?rh=6D6167726F7661
silvik 15:01:12, 01.17.13
ahoj, v neobuxu jsem teprve druhy den, a chtěla jsem se zeptat kdy si můžu koupit první "refy" ... jestli mam čekat 14 dní, jak jsem někde četla, že to dřív nejde. díky silvik
waya 07:02:31, 02.14.13
Už několik dní jsem rozhodnutá zaregistrovat se v Neobux. Na diskuzních forech hledám, pod koho, aby mi byl i dobrým průvodcem. Admine, pošli mi tvůj reflink na můj mail, vybrala jsem si tebe. Dobře myslím radíš.
pampelisunka 17:03:58, 03.12.13
už klikám skoro tři týdny mám něco naklikáno ale vůbec nechápu strategii a jak dál vydělávat nechápu co mi to chodí za dárky no prostě nic našla jsem neobux na netu ani nevím na čí doporučení jsem se sem dostala proto asi nic nechápu jen klikám a klikám u mě by vysvětlení bylo asi na delší dobu né že bych byla nechápající nebo úplně hloupá ale prostě nevím jak pracovat s těma dolarama dál i po přečtení toho co tu píšete vy.No asi Admin mě taky nejvíc zaujal jestli by semnou měl tu trpělivost díky
pampelisunka 17:03:46, 03.12.13
už klikám skoro tři týdny mám něco naklikáno ale vůbec nechápu strategii a jak dál vydělávat nechápu co mi to chodí za dárky no prostě nic našla jsem neobux na netu ani nevím na čí doporučení jsem se sem dostala proto asi nic nechápu jen klikám a klikám u mě by vysvětlení bylo asi na delší dobu né že bych byla nechápající nebo úplně hloupá ale prostě nevím jak pracovat s těma dolarama dál i po přečtení toho co tu píšete vy.No asi Admin mě taky nejvíc zaujal jestli by semnou měl tu trpělivost díky
Monika52712 01:03:18, 03.24.13
Buxbiznaz-uplně nová klikačka


Potřebujete peníze, pátráte po příležitosti bez vstupních poplatků? Chcete si vylepšit svou platební bilanci a nedaří se Vám najít to pravé? Nabízím Vám časově nenáročnou činnost( max.10 min denně), kterou můžete úspěšně provádět z domova pomocí počítače a internetu. Žádné poplatky, vše naprosto zdarma a výdělky opravdu zajímavé a navíc při troše šikovnosti docela rychlé!

Jedna se o uplně novou klikačku buxbiznaz

Prvních 10 000 členu dostane premium zdarma
Zatím je zaregistrováno 8000 lidí

Počet denně reklam kolem 60+

Registrace: Pomocí Linku

http://www.buxbiznaz.com/?ref=tomik52712

Děkuju všem, kdo se registruje pomoci tohohle Linku

misso 08:03:42, 03.26.13
ešte ľahší fungujúci spôsob ako si niečo privyrobiť je popísaný na mojich stránkych http://misso-simka.sk/surfbar
Tomik52712 16:03:23, 03.28.13
Clixbom-neuvěřitelná česká klikačka za 2 min jsem vydělal 2$
Jedná se o českou klikačku ClixBom

vydělát si můžete okamžitě po registraci pomocí svého blogu 0.5$ na facebooku 0.2 $ atd, každý den spoustu nových nabídek

Za 1 klik na reklamu získate penize a 2body
100 bodu = 0.1$
O body můžete hrát ve hře Panna/orel, hra až o 1000 bodů

vydělek je možný i sledováním videj

info:

-0.1$ za klik
- Až 0.05$ za klik refa
- Hra Panna / Orel
- Boom Grid a vyhra až $5!
- Bodový systém - za každý klik i jiné aktivity body, které lze přeměnit na peníze nebo lepší členství
- soutěže
- Platby za registraci až 1$
- Vydělávejte sledováním videí
- klikačka je kompletně v češtině
-po vydělku 1 $ můžete koupit 5 referaly,kteří vydělávájí za vás

Registrace:

http://www.clixboom.com/?ref=Tomik52712Děkuju všem, kdo se registruje pomoci tohohle Link

bigmajzl 14:06:01, 06.02.13
Jak dosáhneš 0,6 dol. hned kup 3 ref.Recyklace pomocí Neopoints, všeobecně platí nový ref. klikají,starší mín.Podle toho bez investice 3 měsíce 50 ref-koupených
m.money 23:07:27, 07.22.13
Zaručené ověřené přivýdělky z domova na této stránce: http://e-penize.netstranky.cz/
Venca 12:12:54, 12.15.13
Alternativní neobux strategie? To samé píšou všude a samozřejmě to tak vůbec nefunguje, kdo už to zkusil alespon půl roku tímto stylem ví o čem mluvím. Osobně rozvíjím vlastní strategii a věřím že ta bude fungovat. Nehodlám se totiž po půl roce vzdát. Umím si představit že tak 80% lidi co tu píšou už neklikají. Až ověřím své nápady tak dám vědět ,jak se daří :) první znamení úspěchu této nové strategie už se ukazují. vlastním DR pak samozřejmě mé zkušenosti předám. tatas333@seznam.cz
Venca 12:12:27, 12.15.13
Pokud se tu někdo teprve rozmýšlí má šanci se registrovat přes můj link a získat tak dobré rady do začátku ,pradivé a hlavně rozvinuté tak aby to fungovalo. http://www.neobux.com/?r=kuba33
David 20:01:09, 01.15.14
Rád bych se zeptal zdali mohu získávat během prvních 15 zkušebních dní přímé refferaly registrací přes můj link nebo mám počkat až uběhne tato doba? Děkuji za odpověď.
Petr 20:02:09, 02.03.14
Klikačky velmi často krachují, ale jen bux, aurory drží roky a není důvod ke zkrachování, neboť nemají rented refy, jen direct. Takže co si naklikáte vy a vaši direct refové, tak vždy vyberete!!
Nejlepší aurory:
http://www.incentria.com/index.php?ref=plechymore
http://www.cashnhits.com/index.php?ref=Pieters
http://www.clixsense.com/?6137881
http://www.clicksia.com/index.php?ref=plechymore

Když bux, tak Neobux a Probux:
http://www.probux.com/?r=TerezkyP
http://www.neobux.com/?r=Plechymore

Klikačky, co teď letí a získáte spousty direct referralů:
http://www.clikz4freakz.com/?ref=Plechymore4
http://www.balkanikaclix.com/?ref=plechymore
http://www.clikit.org/?ref=jasijedu2
http://www.noulinx.com/?r=Plechymore

Chcete vydělávat tím, že se jen přihlásíte? 10 linií referralů a 1 minuta práce denně!!
http://www.paidtologin.com?ref=38162
Strnad 11:09:14, 09.18.15
Čauky,
tak jsem po půlročním zkoumání zjistil že Neobux je jen velký podvod. Nevyděláte a prachy co vyděláte, cpete do referalu, kteří vám nic nevydělají. Takže uvedu to na pravou míru jak neobux pracuje. Koncem února 2015 jsem založil účet a pak jsem poctivě klikal každý den. Trvalo to přesně 3 měsíce než jsem si mohl koupit pouhé 3 refy.
Tak po koupi 3 refu jsem začal bedlivě zkoumat, jak to funguje. Až mi 3 refy vydělali na další tak jsem pak počet zvyšoval, po 2 měsících jsem si jich koupil 15, ale má to jeden výmrd a to že když si koupíte první 3 refy tak Vám bude každý den jako by klikat jen jeden a jeden vám vydělá. A tak až si kupujete další a další, tak zjistíte, že jich máte jak já, 70 refu, ale už Vám těch 70 refu nebude klikat každý den, pouze určitý počet jak to má nastaveny neobux. Např. když máte první 3 refy tak kliká jakoby 1, potom když máte 15 refu tak kliká 3, 25 refu 5 a tak dále a dále. To znamená, že Vám vydělají jenom na prodloužení a dlouho zase musíte šetřit na další nové refy. Takže výdělek pro Vás žádný. Měl jsem jich asi 70 refu, ale 30 dní je krátká doba a to co vyděláte, zaplatíte za prodloužení a zase jste na nule. Takž že to nejsou praví refy ale to jsou výtvory neobuxu, který Vám nic nezaplatí, a jen klikáte a klikáte, ale pro ně. Měl jsem vyděláno 6 dolarů a stejně jsem je zase utratil za prodloužení na další měsíc, stejně mi chyběla částka na všechny tak jsem o pár umělých refu přišel. Teď jich mám 20 a zase jicih kliká jenom nějakých 4-6 denně. Tohle přeci je podvod jak prase a končím s nimi. Blbce ať dělají ze sebe. To vše co jsem chtěl napsat, a záleží na každým jak chce moc podporovat tenhle zlodějský nesmysl. Já určitě ne. A můžu Vám doporučit na výdělek naši jedinou klikačku a to je Goldmail. Jsem u nich 3 roky a čím víc hledám nové zájemce k registraci, tím větší peníz a čím větší peníz tím větší level a větší level Vám opravdu vydělá a nemusíte platit jejich údržbu a tak dále.Tak jestli mohu poprosit,kdo bude mít zájem ať přejde přes tenhle odkaz: www.goldmail.cz/gm/?u=144622113151fb6b8a207ef a zaregistruje se. Může zkusit.
Všem co se zaregistrují na můj odkaz moc děkuji.
w 12:10:28, 10.11.15
klikačky - emailovky

http://www.klikatcz.cz/
antman 15:01:59, 01.25.16
Ja som na neobuxe viac ako rok a vyplatil som už viac ako 800 dolárov. Ale bez referalov by to tak rýchlo nešlo. Teraz denne zarábam 10 až 25 dolárov. Takze odporúčam ! Pre mna najlepšia klikacka.

Viac tu: http://www.infoforus.net/zarabanie-cez-internet/klikacky/neobux/
Krtecek71 03:08:33, 08.12.16
Dobrý den znám výbornou strategii od mého dobrého kamaráda z usa na neobux jestli ji chcete poznat štaci se ke mně zaregistrovat a napsat mi email na vše rád odpovím

https://www.neobux.com/?r=Krtecek71


Krtecek71@gmail.com
JameJato 03:11:59, 11.06.17
Propecia Principio Activo Le Cialis Acheter Cialis 20mg Achat France <a href=http://costofcial.com>generic cialis</a> Propecia Coupon Manufacturer
htaletqhac 05:01:42, 01.05.18
tdpoxsah http://motechautomotive.com buy cialis toronto <a href="http://protocog.com">buy real viagra cheap</a> wpdo http://protocog.com - buy generic viagra
staletgdes 05:01:04, 01.06.18
ildywfoo http://rebeccaharrell.com buy cialis generic online <a href="http://protocog.com">buy viagra online discount</a> fjbp http://kqcopy.com - viagra online
FrantaMáslo 17:01:24, 01.06.18
ahoj můžu se zeptat jak si poslat peníze do neobuxu abych začal rychlejš (mám kreditku u komerčky ) a zajímalo by mě jak si to tam poslat abych vydělával
FrantaMáslo 18:01:29, 01.06.18
a je možné si udělat 3-4 účty a ze 3 si udělat referaly pro jeden hlavní
dík za odpovědˇ hele
Išek
ltaletholq 20:01:46, 01.06.18
jxvlthxk http://protocog.com buy viagra online discount <a href="http://rabbitinahat.com">buy cialis online</a> emok http://skyrank.com - buy cialis 20 mg
JesTheabe 02:01:53, 01.31.18
Cialis Modalita D'Uso 1767 Buy Clonidine Overnight Viagra Plus Alcohol <a href=http://cial10mg.com>viagra cialis</a> Torsemide For Sale Priligy 60 Mg Comprimes
kamagra oral jelly reviews 04:03:09, 03.30.18
kamagra jelly usa
<a href="http://kamagradxt.com/">kamagra online bestellen nederland</a>
kamagra 100mg oral jelly (sildenafil) 5gm
<a href="http://kamagradxt.com/">kamagra kopen</a>
kamagra gold 100mg rendeles
http://kamagradxt.com/
kamagra 100mg tablets for sale in us
Kevinthida 11:04:55, 04.16.18
erectile review
<a href=http://erectiledysfunctionpillsntx.com/>new drugs for ed</a>
does erectile dysfunction cause infertility
<a href="http://erectiledysfunctionpillsntx.com/">cheapest ed drugs</a>
Marklooks 05:04:16, 04.17.18
is erectile dysfunction a symptom of diabetes
<a href=http://edpils-gg.com/>erectile enhancement pills</a>
is erectile dysfunction covered by medicare
<a href="http://edpils-gg.com/">erectile pills canada</a>
erectile dysfunction treatment 05:04:26, 04.17.18
erectile dysfunction natural remedies
<a href=http://edpillsdrugs.com/>erectile pills without a doctor prescription</a>
erectile disf
<a href="http://edpillsdrugs.com/">erectile pills over the counter</a>
buy erectile 12:04:55, 04.17.18
erectile cream for me
best erectile
erectile linked diabetes
LdrgeFum 14:04:08, 04.17.18
erectile vacuum pump demonstration <a href=http://dc-shuttle.com/>cheap ed drugs</a>
best erectile dysfunction pills <a href="http://dc-shuttle.com/">best ed drugs</a> http://dc-shuttle.com/
eddrugsgeneric.com 09:04:44, 04.18.18
best erectile dysfunction remedies
<a href=http://eddrugsgeneric.com/#>best erectile dysfunction drug</a>
erectile rehabilitation
<a href="http://eddrugsgeneric.com/#">erectile pills without a doctor prescription</a>
Koldrki 10:04:19, 04.18.18
can erectile dysfunction be psychological
<a href=http://edpilsmystery.com/>erectile pills over the counter</a>
service connected erectile dysfunction
<a href="http://edpilsmystery.com/">erectile pills over the counter</a>
ed drugs 11:04:54, 04.18.18
ed drugs
Katinvits 13:04:20, 04.18.18
Viagra Avant Apres Cialis Viagra Holland <a href=http://cialibuy.com>cialis</a> Normal Dose For Amoxicillin
how to fix ed 15:04:21, 04.18.18
You could certainly see your skills in the work you write. The world hopes for more passionate writers like you who are not afraid to say how they believe. Always go after your heart.
Earnestdox 16:04:20, 04.18.18
erectile medicine new zealand silvasta
<a href="http://erectiledysfunctionlq.com/">erection pills</a>
erectile pills for sale
<a href="http://erectiledysfunctionlq.com/">erectile pills over the counter</a>
erectile dysfunction 08:04:11, 04.19.18

Incredible loads of valuable info!
erectile pills 12:04:11, 04.19.18
comparing erectile dysfunction drugs
erectile vitimans
erectile specialist
JosephMar 07:04:10, 04.20.18
erectile enhancement supplements
http://toperectiledysfunctionpills.com/ - buy erectile dysfunction pills
antidepressant without erectile dysfunction
<a href="http://toperectiledysfunctionpills.com/">ed drugs over the counter</a>
JugeFum 07:04:04, 04.20.18
cialis pricesgeneric cialisBuy Cheap Cialiscialis purchasing
<a href="http://jvrimages.com/">buy cialis 20 mg</a>
cialis dosagegeneric cialis at walmart
http://jvrimages.com/#cialis+purchasing
ed pills 21:04:22, 04.20.18
can erectile dysfunction be cured naturally
Jorgetaf 04:04:18, 04.21.18
generic cialis with dapoxetine generic cialis with dapoxetine
Joddytaf 05:05:05, 05.07.18
<a href="http://bikecommunications.com/">Cialis Coupon 2018</a> are there generic cialis cialis ahumada the best choice cialis woman cialis australia org cialis herbs generic cialis pro <a href=http://bikecommunications.com/#Coupon>cialis copay card</a>
Derekiceno 08:05:51, 05.30.18
dating <a href= http://brightcash.ru/ > online </a> here "http://millsage.ru/" - dating site http://dynabucks.ru/
Přidat zprávu (povinné údaje jsou označeny hvězdičkou):
*Jméno:
E-mail: [nepovinné]
*Zpráva:
* 3+3= [ochrana proti spamu]
mp3tube banner 120x240

3.6.2010 Přidána stránka s mými statistikami na neobux.com

25.5.2010 Změna URL podstránek, přidány informace o klikačkách neobux.com a linkgrand.com

4.5.2010 Změna designu webu a obsahu