snadnyvydelek.unas.cz

Klikačky - nejjednodušší cesta k výdělku

Klikačky nabízí snadný výdělek pouhým klikáním a prohlížením reklamy, dostupný pro každého kdo má počítač, internet a chvíli času.

Ověřené, platící klikačky

  • Neobux.com - platící klikačka, 1c za klik, výplata od $2
  • Linkgrand.com - důvěryhodná klikačka, 0.3c za klik, výplata od $5

Jak začít s klikačkou?

1) Musíte se registrovat do některé elektronické peněženky, do které Vám budou posílány výplaty z klikaček či jiných firem. Registrace je samozřejmé zdarma a nejsou zde ani žádné měsíční poplatky. Možná jste už slyšeli o některé. Např.: PayPal, AlertPay, E-Gold, MoneyBookers atd. Z těchto peněženek si peníze převedete na bankovní účet v ČR nebo si můžete něco zakoupit na internetu a zaplatit to pomocí e-peněženky. Neregistrujte se do všech stačí PayPal a někdy se může hodit AlertPay. Pro indentifikaci účtu slouží váš e-mail. Když někomu posíláte částku např. přes PayPal zadáte jeho e-mail (jako identifikace příjemce), pod kterým se registroval na PayPal nebo AlertPay.

2) Tak teď se musíte registrovat do některé klikačky. Klikaček je na výběr stovky, ale těch co platí je opravdu málo. Denně vznikne i zanikne velké množství klikaček, proto si dejte pozor kam se registrujete. Při registraci většinou zadáváte Username (nickname) - přihlašovací jméno, password - heslo, e-mail, PayPal e-mail nebo AletPay e-mail. U některých klikaček Vám přijde aktivační e-mail. V něm je odkaz na který kliknete a tím aktivujete Váš účet (account). Pokud Vám link nefunguje zkopírujte ho do adresního řádku Vašeho prohlížeče a dejte enter.

3) Tak teď jste registrovaní. Přihlásíte se (login) a můžete začít klikat (view advertisement).

4) Po odklikání pár reklam zjistíte, že to asi nemá cenu, ale nemusíte klikat sami. Můžete si sehnat referaly. To jsou další členové (members), kteří se registrují přes Váš reflink, ten by měl být uveden někde u statistik. A jakmile začnou klikat, tak z nich máte provizi, někde 100% a víc. Takže pokud máte 10 aktivních referálů (refů), za den máte naklikáno, co byste klikali 10 dnů sami. Rozhodně se nebojte registrovat přes něčí reflink, Vás to nijak neomezuje a firma (klikačka) své volné členy (kteří nejsou pod nikým) prodává a dá je pod někoho. Takže většinou pod někým skončíte.

Některé pojmy a rady

  • Klikačka (PTC - Paid To Click) ... web, kde se registrujete, klikáte na reklamy a dostanete za to zaplaceno.
  • Referral (ref) ... osoba (další klikač), která se registruje na klikačku přes váš referral odkaz, odkaz většinou poznáte podle toho, že obsahuje váš identifikátor např. login.
  • Minimum payout ... minimální hodnota, kterou musíte naklikat, aby jste mohli požádat o vyplacení.
  • Paypal ... elektronická peněženka, něco jako PaySec od ČSOB, prostě peněženka pro placení na internetu, můžete si ji propojit s platební kartou, hojně využívaná na aukčním portálu e-bay.
mp3tube banner 120x240

3.6.2010 Přidána stránka s mými statistikami na neobux.com

25.5.2010 Změna URL podstránek, přidány informace o klikačkách neobux.com a linkgrand.com

4.5.2010 Změna designu webu a obsahu